VR-hell.com v2

отредактировано 09.02.2018 04:57 Раздел: Общий
Каб кожны раз не параўноўваць з ВГ і не ўзгадваць нейкую цэнзуру і бязмежны вахцёрскі дэспатызм, я прапаную наступнае.

Я стаў стары і, як калісьці здарылася з ВГ, не магу кантраляваць сябе і налева і направа баню ўсіх нязгодных з маім асабістым меркаваннем і адчуваю вялікае задавальненне і асалоду ад гэтага. Таму, каб у чарговы раз выратаваць форум ад старога маразматыка, нехта павінен узяць эстафетную палку (ці нават сцяг) ў свае працавітыя рукі, як это ўжо аднойчы было. Доступ да VPS, каб забраць базу і рухавік (калі ён трэба), я забяспечу. А потым чытайце Рамонка і стварайце цікавыя для Беламора тэмы хоць 24/7. Няма сумневаў, што калі шакалаў не будзе каля стырна, дык праз год тут будзе 100К наведвальнікаў у дзень (трэба толькі будзе запілаваць +/-). То бок рабіце з загніваючага і асабісташакальнага форума квітнеючы і агульнадаступны.

Сярод магчымых і неабыякавых кандыдатаў тут пакуль адзначыліся Ксевер і Сонга.
«13456710

Комментарии

• Нахуя такие сложности? Мог бы просто забанить навсегда всех кто тебя и братишек посмел критиковать.
  • отредактировано 09.02.2018 05:16
    Нахуя такие сложности?
    Праз радыкальную розніцу ў мысленні. Я за выбарнасць улады і змены (магчыма, гэта насамрэч пойдзе на карысць форуму), а ты згодны 30 запар гадоў драчыць на Пуцена і жэрці, што даюць.
  • мо прапанаваць форум газеце то бок даруйце часопісу віртуальныя радасці? онан, ратуй!
  • Ну вот опять - я тупорылый застабил, а Валера красава-демократ. Не забываюший про репрессии и цензуру.
  • і для беламору адразу падымецца мноства цікавых яму тэм..
  • Помнится, я после критики одной РСН похожие вещи писал
  • Топистартер ебанулся
  • А чо за двигло у тебя?
  • Я с мобилы прост
  • отредактировано 09.02.2018 21:26
    А чо за двигло у тебя?
    Калі ты звяртаешся да мяне і маеш на ўвазе форум дык https://vanillaforums.com/en/software/
  • Валера, скажи, пожалуйста:
    1. Во сколько обходится содержание форума в год?
    2. Какие еще действия помимо оплаты нужно выполнять для поддержания работы форума?
  • отредактировано 12.02.2018 06:54
    Рэч у тым, што рухавік форуму трошкі пратух і патрабуе ўвагі і абслугоўвання, і я вось такім чынам вырашыў правесці выведку, ці згодны нехта (і ці мае час) заняцца форумам (асабліва калі падняўся нейкі хайп і павылазіла шмат неабыякавых змагароў за форумскія ідэалы і г.д.). Бо Міхаіл здох, а ў мяне няма энтузіязму ў гэтым калупацца.

Утрыманне форуму гэта $10 ў месяц за VPS на DigitalOcean (але пойдзе і ў два разы таннейшы план ці наогул нейкі shared hosting з невялікім пінгам да яго) + даменнае імя $18 ў год.
  • У Крафта был готовый рухавик...
  • Всем привет. с 2009 не заходил сюда, оказывается жив форум
  • Ну нихуя себе
  • Слушайте, а как вообще все эти давно сошедшие люди внезапно заходят "почитать про бан рамонка"? Где-то красная лампочка загорелась?
  • отредактировано 12.02.2018 09:54
    у Гейба ў кабінэце
  • как жизнь вообще?
  • всё хуёво
  • отредактировано 12.02.2018 10:19
    Держи мишку
    image
  • Ну во, а нехта кажа форум закрываць
  • какой закрывать. хай жыве. где людям-то общаться
  • Гниение 2018
  • Нельзя закрывать форум, пока не выйдет такая статья
    https://people.onliner.by/2018/02/14/onliner-17-let
  • Калі, курва-лярва, Рубі цяжка плаціць за тутэйшы форумны разгардыяш і графаманскае распуства, то я магу выступіць фундатарам гэтага пеклішча.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.